ugurbocegi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARKADAŞLAR BEN BU KONULARI SİZLE İÇİN BİR ETKİNLİK GİBİ KONUYU AÇIYORUM VE SİNİZ DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ ÖĞRENİYORUM

ARKADAŞLAR BEN BU KONULARI SİZLE İÇİN BİR ETKİNLİK GİBİ KONUYU AÇIYORUM VE SİNİZ DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ ÖĞRENİYORUM  Empty ARKADAŞLAR BEN BU KONULARI SİZLE İÇİN BİR ETKİNLİK GİBİ KONUYU AÇIYORUM VE SİNİZ DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ ÖĞRENİYORUM

Mesaj tarafından bossumut C.tesi Eyl. 18, 2010 3:09 pm

ARKADAŞLAR BEN BU KONULARI SİZLE İÇİN BİR ETKİNLİK GİBİ KONUYU AÇIYORUM VE SİNİZ DÜŞÜNDÜKLERİNİZİ ÖĞRENİYORUM SİZİN YAZDIKLARINIZ ÖĞRENMEK AMACIYLA YANİ BİR ETKİNLİK GİBİ Very Happy Very Happy Very Happy
BEN BURASINI PAYLAŞIM YAPMAK İÇİN DEYİL SİZİNLE BİRLİKTE OLUP BÖYLE ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM KONU AÇIP PAYLAŞIM YAPACAKSANIZ LÜTFEN METİN2 PVP YADA HİLE NEYLE İLGİLİYSE ORAYA KONU AÇARSANIZ SEVİNİRİM MODARÖTÖR BOSSUMUT
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
bossumut
bossumut
Baş Moderatör
Baş Moderatör

Tecrübe Puanı : 111296
Rep Gücü : 14

- Similar topics